İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Okul Yarı Yıl Tatili’nde yaşanacak sıra dışı bir deneyim; İllüzyon Müzesi! 


İstanbul’un ikonik semti Beyoğlu Narmanlı Han ve sevilen AVM Emaar Square olmak üzere İstanbul’da iki ayrı şubesi yer alan İllüzyon Müzesi, 23 Ocak – 3 Şubat yarı yıl tatilinde de online rezervasyon ile sıra beklemeden genç yaşlı herkesin ziyaret planları arasında yer alıyor. 

İstiklal Caddesi Narmanlı Han’da 2019 yılında ilk şubesini açarak hizmet vermeye başlayan Museum of Illusions-İllüzyon Müzesi, Emaar AVM’de yer alan Anatolia şubesiyle de cazibe merkezi olmaya devam ediyor. Birbirinden ilgi çekici konsept ve deneyim alanlarıyla misafirlerini ağırlayan Museum of Illusions-İllüzyon Müzesi, yerli ve yabancı turistlerin uğrak noktası olmaya devam ediyor. 

Ebeveynlerin çocuklarıyla ortak paydada buluşabilecekleri bir müze

Vortex Tüneli, Ames Odası, Sonsuzluk Odası müzenin en çok ilgi gören odaları arasında yer alıyor. İllüzyon Müzesi Müdürü Cihan Kılınçkaya “Müzemiz açıldığı günden bu yana gerek yetişkinlerin gerekse çocukların ilgi odağı. Museum of Illusions’un üçüncü yılını kutladığımız bu günlerde müzemiz yoğun ilgi görmeye devam ediyor.”

Ziyaretçiler illüzyonların bir parçası haline geliyor

Museum of Illusions İstanbul’u diğer müzelerden ayıran en önemli özelliklerden biri de kişinin kendi deneyimiyle, illüzyonların bir parçası haline gelmesi oluyor. İnteraktif öğrenme ve eğlenme alanları ile de dikkat çeken Museum of Illusions İstanbul, aynı zamanda çocukların yaratıcılıklarını geliştirilmesine büyük katkılar sağlıyor. 


İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir