İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Çocukların Tatil Kitapları Turkcell’denTurkcell, Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinde bulunan 24 ilde çocuklara özel kitap şenliği başlatıyor.

Turkcell, ara tatilde daha keyifli vakit geçirebilmeleri için çocuklara özel bir kitap şenliği başlatıyor. Adıyaman, Ağrı, Ardahan, Batman, Bingöl, Bitlis, Diyarbakır, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Gaziantep, Hakkari, Iğdır, Kahramanmaraş, Kars, Kilis, Malatya, Mardin, Muş, Siirt, Şanlıurfa, Şırnak, Tunceli, Van illerinde geçerli proje kapsamında Turkcell mağazalarında 140 bin kitap ve ayraç hediye edilecek.

Kitap şenliğinden yararlanmak isteyenlerin, 24 ilde bulunan 181 Turkcell mağazasının birinden ya da turkcell.com.tr internet adresinden alışveriş yapması yeterli. Kitap şenliğine katılanlar, ara tatilin başlangıcı olan 16 Kasım 2020 tarihinden itibaren Turkcell mağazalarındaki standlarda bulunan Türk ve dünya klasiklerinden 30 farklı kitap arasından dilediklerini ücretsiz olarak alabilecek.

Murat Erkan: Çocuklarımızın eğitimlerine destek oluyoruz

Turkcell Genel Müdürü Murat Erkan, pandemi süresince çocukların evden eğitimlerine teknolojileriyle destek olduklarını belirterek “Turkcell olarak ara tatil döneminde çocuklarımızı sevindirmek için onlara küçük de olsa bir hediye vermek istedik. Bu kapsamda Türk ve Dünya klasiklerinden bir seçkiyi Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerindeki illerimizde yaşayan çocuklarımızla buluşturacağız. Çocuklarımıza yeni ufuklar açacağına inandığımız kitapları keyifle okumalarını diliyorum” açıklamasında bulundu.


İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir