İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bahar Bulmacası


Doğanın uyanışı çevremizde öyle çok şeyi değiştiriyor ki… Bu uyanış, içimizde de pek çok duyguyu ve enerjiyi açığa çıkarıyor. Can, Yalın ve Ada bahar coşkusunu kalplerinin derinliklerinde yasayan üç kafadar. Onlar Saadet ablanın kendilerine sürprizi olan farkındalık bulmacasını çözerken doğayı heyecanla keşfediyorlar. Onların bu macerasına katılmak açmadığınız birçok kapıyı aralayabilir…

Bahar Bulmacası’nda doğanın keşfi; yoga pozları ve farkındalık oyunlarıyla birleşince okuyucuyu meraklı, gözlemci, dingin ve keyifli bir yolculuk bekliyor. Senem Kıroğlu Nane, bu ilk kitabıyla çocuklar kadar yetişkinlere de içimizdeki gücü ve doğayla bir bütün olmayı hatırlatıyor.

Sayfa Sayısı: 72

İç Baskı: Renkli / Resimli

Fiyatı: 40.00 TL

Dağıtım Tarihi: 14.12.2022

Tür: Çocuk-öykü (7-9 Yaş)

Senem Kıroğlu Nane Hakkında

1982 yılında Mersin’de doğdu. Mersin Toros Koleji’ni bitirdikten sonra Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü’nden mezun oldu. Ardından Atatürk Üniversitesi AÖF Çocuk Gelişimi bölümünü bitirdi. Senem Kıroğlu Nane özel şirketlerde insan kaynakları alanında çalışmalar yürütmüş, oğlu Can doğduktan sonra Çağdaş Drama Derneği’nde Yaratıcı Drama Liderlik Programında beş aşamayı tamamlamıştır. Yaratıcı okuma, Orff, iletişim, koçluk, bilinçli farkındalık, yoga ve çocuk yogası eğitimleri alan yazar, çeşitli STK’larda çocuklarla gönüllü çalışmalar yürütmektedir. Eğitim koordinatörlüğü ve oyunculuk da yapmakta olan Senem Kıroğlu Nane, okullarda, özel derslerde ve çeşitli merkezlerde çocuk yogası, yaratıcı drama ve kitap etkinliklerini keyif ve sevgiyle sürdürmektedir.


İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir